Vi är ON Management

Ola Larsson VD

Projektledning Produktionsplanering Kalkyl

Mobil: 073  808 92 86
E-post: ola.larsson@onmanagement.se

Annica Schröder

Ekonomiansvarig 
Mobil: 073  852 18 11
E-post: annica.schroder@onmanagement.se

Henrik Lindgren

Produktionsledning Finplanering Gata VA

Mobil: 073  068 92 86
Epost: henrik.lindgren@onmanagement.se

Hassan Alaridi 

Projektledning Byggledning 
Mobil: 073  822 92 86
E-post: hassan.alaridi@onmanagement.se

Daniel Kristersson Kontorschef Uppsala

Byggledning Produktionsplanering KA

Mobil: 070  583 16 64
E-post: daniel.kristersson@onmanagement.se

Charlotte Tverved

Projektstöd Hållbarhet


Mobil: 070  263 02 20

E-post: charlotte.tverved@onmanagement.se

Dennis Candetoft 

Projektledning Byggledning

Börjar 21 juni 2021

Mobil: 076 027 76 96

E-post:  dennis.candetoft@onmanagement.se

Pär Gustafsson

Projektledning Byggledning

Börjar 16 augusti 2021

Mobil:

E-post:

Vandad Rashidian

Projektledning Byggledning

Börjar 6 september 2021

Mobil:

E-post:

Rikard Ahlin

Projektledning Byggledning

Börjar 6 september 2021

Mobil:

E-post:

ON Management Stockholm

ON Management AB          

Artillerigatan 48          

114 45 Stockholm

E-post: info@onmanagement.se


Org.nr. 559244-6792

Bankgiro 5457-4090



ON Management Uppsala

ON Management Uppsala AB        

Kungsängsvägen 25A           

753 23 Uppsala

E-post: info@onmanagement.se


Org.nr. 559285-6479

Bankgiro 5591-0095