Vi är ON Management

Ola Larsson VD

Projektledning Produktionsplanering Kalkyl

Mobil: 073  808 92 86
E-post: ola.larsson@onmanagement.se

Annica Schröder

Ekonomiansvarig 
Mobil: 073  852 18 11
E-post: annica.schroder@onmanagement.se

Daniel Kristersson Kontorschef Uppsala

Byggledning Produktionsplanering KA

Mobil: 070 583 16 64
Epost: daniel.kristersson@onmanagement.se

Hassan Alaridi 

Projektledning Byggledning 
Mobil: 073  822 92 86
E-post: hassan.alaridi@onmanagement.se

Charlotte Tverved

Kommunikation  Projektstöd

Mobil: 070 263 02 20
E-post: charlotte.tverved@onmanagement.se

Dennis Candetoft

Projektledning Byggledning


Mobil: 076 027 76 96

E-post: dennis.candetoft@onmanagement.se

Pär Gustafsson

Projektledning Byggledning


Mobil: 073 822 92 87

E-post:  par.gustafsson@onmanagement.se

Rikard Ahlin

Projektledning Byggledning Kalkyl


Mobil: 070 649 77 29

E-post: rikard.ahlin@onmanagement.se

Vandad Rashidian

Projektledning Byggledning

Mobil: 073 822 92 95

E-post: vandad.rashidian@onmanagement.se


ON Management Stockholm

Tillfällig postadress från 31 augusti 

ON Management AB  

Box 51  

116 74 Stockholm        


Besöksadress från 13 september 

Buteljgatan 6          

117 43 Stockholm

E-post:  info@onmanagement.se

Org.nr. 559244-6792

Bankgiro 5457-4090

ON Management Uppsala

ON Management Uppsala AB        

Kungsängsvägen 25A           

753 23 Uppsala

E-post: info@onmanagement.se


Org.nr. 559285-6479

Bankgiro 5591-0095